HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Historia e njė marke ndėrkombėtare

Elettrohouse ® ka lindur nė Itali, nė Romė, nė vitin 2004 ideja e njė stafi teknikėsh tė specializuar, si njė alternativė pėr qendrat e shėrbimit tė autorizuar, dhe shpejt u bė njė pikė referimi pėr ata qė kanė nevojė pėr njė ndihmė emergjente nė asistencėn e pajisjeve elektroshtėpiake tė markave mė tė mira nė Romė dhe provincė.

Nė vitin 2006 vendosi tė zgjerojė fushėn nė qytete tė tjera, nė vijim tė modelit tė konsoliduar tė Romės, kėshtu Elettrohouse ® hap njė qendėr nė Lecce, e cila vepron nė tė gjithė Salenton.

Viti 2006, pėr kėtė arsye, shėnon njė pikė kthese qė do tė ndryshojė historinė e kompanisė. Falė realizimit tė marrėveshjeve tė rėndėsishme pėr reklamat me grupe tė njohur tė medias dhe me qendrat kryesore tė shėrbimit, kompania mbizotėron tregun si njė call center pėr raportimin e qendrave tė specializuara tė shėrbimeve nė pjesė tė ndryshme tė Italisė, duke arritur nė vitin 2012 pragun e 65% tė mbulimit tė territorit italian.

Por 2013 ėshtė viti qė shėnon pikėn e vėrtetė te kthesės sė kompanisė, nė fakt Elettrohouse ®, pas njė pėrzgjedhje tė kujdesshme tė qendrave tė shėrbimit dhe pas njė pėrgatitje tė kujdesshme tė njė strategjie tė marketingut, vendos tė dalė edhe nė tregun e jashtėm, duke u hapur nė Zvicėr dhe Shqipėri e duke regjistruar markat ElettroHouse® Italia, ElettroHouse® Zvicer e ElettroHouse® Shqipėri.

Lista e lokaliteteve tė shėrbyera nė Shqipėri mund tė gjendet nė faqen "lokalitetet e shėrbyera".

Elettrohouse ® ėshtė pionier nė kėtė fushė. Kompani tė tjera kishin kuptuar tashmė rėndėsinė e ndihmės emergjente, por askush mė parė nuk mund tė thote se ofronte kėtė shėrbim nė mbi 3 vende tė ndryshme.

Vite mė vonė, tashmė, ka pėrpjekje tė panumėrta tė imitimit, por falė vjet pėrvojė nė kėtė fushė Elettrohouse® vazhdon tė dallohet dhe tė qėndrojė nė Evropė falė profesionalizmit tė saj, kompetencės dhe mirėsjelljes.

Duke telefonuar Centralin tonė mund tė viheni nė kontakt me njė qendėr shėrbimi tė zonės tė specializuar, me tė cilėn mund tė bėni njė takim edhe brenda ditės. Qendrat e shėrbimit tė raportuara nga Elettrohouse ® kanė shumė vite pėrvojė nė fushėn e riparimeve pėr lavatriēe, lavastovilie, frigoriferė, kongelatorė (ngrirės), asciugatrice, (makinė tharėse), sipėrfaqje gatimi, lavatriēe industriale tharėse, kaldaja, furra, lavasciuga, centrifuga industriale dhe janė tė kualifikuara dhe tė specializuara pėr riparime tė produkteve tė markave mė tė mira.

Lista e markave tė trajtuara mund tė gjendet nė faqen "markat".

Nuk na mbetet tjetėr vecse tė konkludojmė me parullėn tashmė tė njohur nė radio: "Telefono Elettrohouse, riparimi ėshtė mė i mirė se kėmbimi!".

top

ElettroHouse® Shqipėria - Call center riparues elektroshtėpiake - tė gjitha tė drejtat e rezervuara