HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

KARRIERE

ElettroHouse® Shqipėri ėshtė Call center pėr asistencėn teknike nė shtėpi pėr pajisje elektroshtėpiake jo nėn garanci.

Pėr momentin ne jemi duke krijuar rrjetin tonė tė qendrave tė shėrbimit tė konvencionuara dhe ka ende zona tė zhveshura nė tė cilat jemi duke kryer njė pėrzgjedhje tė kujdesshme.

Kėrkesat pėrfshijnė: Eksperiencė multi-vjeēare dhe tė provuar nė kėtė sektor, me makinė e furgon te pajisur, TVSH, banesė nė Shqipėri, seriozitet dhe kompetencė.

Nėse ju jeni njė ekspert riparues i pajisjeve shtėpiake, keni TVSH dhe ambicie tė forta profesionale, ju mund tė bėheni pjesė e qendrave tė shėrbimit tė lidhur me Elettrohouse ® Shqiperi.

Na dėrgoni kandidaturėn tuaj tė aplikimit, i shoqėruar nga curriculum vitae (biografisė suaj) dhe njė prezantim tė detajuar tė kompanisė suaj, qė pėrmban tė dhėnat e kontaktit dhe adresat.

Nė mėnyrė qė aplikimi tuaj tė merret nė konsideratė, ne ju sugjerojmė qė tė vendosni sa mė shumė informacion tė jetė e mundur, tė tilla si pėrvojėn e tuaj profesionale, zonat e shėrbyera dhe/ose tė dislokueshme, markave mė tė njohura, produktet e trajtuara, numri i tė punėsuarve (nėse ka), tė dhėnat personale, TVSH, numrin e sigurimit social, adresa nė lidhje me zyrėn e regjistruar dhe qendra operative, kontakte telefonike fikse dhe numrat e telefonit celular dhe ēdo informacion tjetėr qė mund tė jenė tė dobishme.

Zonat aktualisht te zbuluara - nė fazėn e pėrzgjedhjes (e agiornuar 30/09/2014): Tiranė, Durrės, Krujė, Elbasan, Kavaje, Fier, Vlorė.

Mund tė dėrgoni kėrkesėn tuaj nė adresėn e-mail info@riparimelektroshtepiake.com

 

ElettroHouse® Shqipėria - Call center riparues elektroshtėpiake - tė gjitha tė drejtat e rezervuara