HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake AEG nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka AEG
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence AEG Ballsh Mallakaster Numėr falas AEG Shqipėri
Asistence AEG Berat
Asistence AEG Durrės
Asistence AEG Elbasan
Asistence AEG Fier
Asistence AEG Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve AEG
Asistence AEG Krujė
Asistence AEG Kucovė
Asistence AEG Kurbin
Asistence AEG Lezhė
Asistence AEG Librazhd Na kontaktoni:aeg@riparimelektroshtepiake.com
Asistence AEG Lushnje
Asistence AEG Peqin
Asistence AEG Tiranė
Asistence AEG Vlorė

Historiku: AEG ėshtė pjesė pėrbėrėse e kulturės gjermane. Lindja e firmės ėshtė vepėr e Emil Rathenau, i cili bleu licencėn e llampės Edison pėr ta komercializuar nė Gjermani nėpėrmjet ''Deutsche Edison Gesellschaft''. Shoqėria mė pas ndryshoi emėr nė ''Allgemeine Electricitats Gesellschaft'' (General Electric Company) duke u bėrė kėshtu pikėrisht Aeg. Nė 1889 prezantoi elektroshtėpiaket e e para, hekur, bollitori (zjerės) etj. Emri Aeg ėshtė gjithmonė sinonim i cilėsisė. Aspiratorėt, si ''Dandy'' e pasardhėsit e tij, frigoriferėt, sobat, lavatriēet, qė kanė revolucionuar jetėn shtėpiake. Ka qenė gjithmonė njė prekursor i inovimeve, duke realizuar produkte tė njė cilėsie tė lartė qė janė bėrė standard dhe shembull nė nivel botėror. Gjatė fillimit tė '900, janė tė parėt qė aplikojnė tek elektroshtėpiaket kompetenca artistike e projektuale tė njė dizenjuesi dhe sot, Aeg ėshtė njė nga markat mė tė njohura e tė njohshme nė treg, falė cilėsisė sė produkteve tė saj, dizenjos sė tyre, e cilėsive tė tyre e besueshmėrisė, qė shpesh janė vlerėsuar nga besimi i klientėve, nga ekspertėt e dizenjos dhe tė sektorit. Duke filluar nga 1994, marka hyn nė grupin Electrolux, njė nga prodhuesit kryesorė botėrore tė sektorit.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe AEG, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve AEG, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė AEG, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie AEG e asciugatrice AEG. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.