HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Ariston nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Ariston
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Ariston Ballsh Mallakaster Numėr falas Ariston Shqipėri
Asistence Ariston Berat
Asistence Ariston Durrės
Asistence Ariston Elbasan
Asistence Ariston Fier
Asistence Ariston Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Ariston
Asistence Ariston Krujė
Asistence Ariston Kucovė
Asistence Ariston Kurbin
Asistence Ariston Lezhė
Asistence Ariston Librazhd Na kontaktoni:ariston@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Ariston Lushnje
Asistence Ariston Peqin
Asistence Ariston Tiranė
Asistence Ariston Vlorė

Historiku: Historia e kėsaj marke fillon nė 1930 kur A. Merloni themelon nė Fabriano, industrinė Merloni. Aktiviteti merret fillimisht me prodhimin e peshoreve, bombola gazi tė lėngshėm e ngrohės pėr banjė. Nė 1960 lind marka Ariston, qė do tė shėnojė bumin ekonomik tė industrisė Italiane nė vitet '60 e '70, do tė dallojė gjithė produktet e pėrpunuara nga firma gjate viteve. Nė 1975, nga Sektori Elektroshtėpiakeve i industrisė Merloni, lind Indesit Company, qė sot ėshtė prodhuesi i dytė nė Europė pėr kuotėn e tregut dhe i pesti ne botė. Ky grup, nga mė shumė se 30 vjet prodhon makina larėse, (lavatriēe), makina tharėse, (asciugatrice), makina larėse-tharėse, (lava-asciuga), larėse pjatash (lava-stovilie), frigoriferė, ngrirės (congelatore), furra, sipėrfaqje gatimi, soba e kapa-aspiruese. Realizon ēdo vit rreth 15 milionė produkte tė shitur nė tėrė botėn. Kjo shoqėri ėshtė prezente nė botė me mbi 17.000 persona, rreth njėzetė qendra dhe mbi 20 zyra komerciale, ndjek njė model zhvillimi tė qėndrueshėm duke synuar tė favorizojė progresin social tė realitetit ku vepron. Nė 1988, duke zbuluar New Far hyn me markėn Simat nė tregun e ngrohjes sė ambientit, duke pėrfituar nga eksperienca e kėsaj firme nė 40 vjet aktiviteti prodhues nė kėtė sektor. Prodhojnė gjithė llojet e elektroshtėpiakeve tė bardha nė360 gradė.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Ariston, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Ariston, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Ariston, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Ariston e asciugatrice Ariston. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.