HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Bauknecht nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Bauknecht
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Bauknecht Ballsh Mallakaster Numėr falas Bauknecht Shqipėri
Asistence Bauknecht Berat
Asistence Bauknecht Durrės
Asistence Bauknecht Elbasan
Asistence Bauknecht Fier
Asistence Bauknecht Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Bauknecht
Asistence Bauknecht Krujė
Asistence Bauknecht Kucovė
Asistence Bauknecht Kurbin
Asistence Bauknecht Lezhė
Asistence Bauknecht Librazhd Na kontaktoni:bauknecht@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Bauknecht Lushnje
Asistence Bauknecht Peqin
Asistence Bauknecht Tiranė
Asistence Bauknecht Vlorė

Historiku: Kjo firmė zvicerane ka njė histori prej mbi 50 vjetėsh dhe ide tė shumta revolucionare. Bauknecht Zvicėr ėshtė themeluar nė 1952 dhe qendra e saj ėshtė nė Lenzburg. Marka e tyre ka njė nivel tė lartė fame e njė shpėrndarje tė fortė. Nė gjithė Zvicrėn mendohet tė ketė mbi 2 milonė elektroshtėpiake Bauknecht qė operojnė ēdo ditė. Rjeti i shpėrndarjes ėshtė i shtrirė nė gjithė territorin nacional e pėrfshin shitėsit me pakicė tė specicalizuar e ndėrtues tė sobave. Nė qendrat e tyre tė klientelės nė Zvicėr ofrojnė edhe mundėsinė pėr tė provuar produktin. Nga 1991 bėjnė pjesė e grupit Whirlpool, njė nga prodhuesit kryesorė nė botė. Pėrvec se japin punė dhjetėra mijėra personave, kanė fabrika tė shumta tė prodhimit e qendra zhvillimi. Janė prezent nė mbi 170 vende me marka si Bauknecht, Brastemp, Consul, Ignis, KitchenAid, Laden, Maytag e Whirpool.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Bauknecht, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Bauknecht, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Bauknecht, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Bauknecht e asciugatrice Bauknecht. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.