HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Beko nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Beko
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Beko Ballsh Mallakaster Numėr falas Beko Shqipėri
Asistence Beko Berat
Asistence Beko Durrės
Asistence Beko Elbasan
Asistence Beko Fier
Asistence Beko Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Beko
Asistence Beko Krujė
Asistence Beko Kucovė
Asistence Beko Kurbin
Asistence Beko Lezhė
Asistence Beko Librazhd Na kontaktoni:beko@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Beko Lushnje
Asistence Beko Peqin
Asistence Beko Tiranė
Asistence Beko Vlorė

Historiku: Beko ėshtė njė firmė turke qė merret me prodhimin e elektroshtėpiakeve. Firma ėshtė pronė e grupit Arcelik e prodhon gjithė llojet e elektroshtėpiakeve, por nė Europė ėshtė e njohur veēanėrisht pėr lavatriēet, frigoriferėt e lavastoviliet. Nė operim qė prej 1955, Beko ėshtė prezente pėr momentin nė mbi 100 Vende dhe ka ditur tė imponohet nė treg falė ideve tė veta inovative dhe cilėsisė sė mirė tė produkteve tė saj, pavarėsisht ēmimeve mjaft konkurruese.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Beko, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Beko, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Beko, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Beko e asciugatrice Beko. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.