HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Bosch nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Bosch
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Bosch Ballsh Mallakaster Numėr falas Bosch Shqipėri
Asistence Bosch Berat
Asistence Bosch Durrės
Asistence Bosch Elbasan
Asistence Bosch Fier
Asistence Bosch Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Bosch
Asistence Bosch Krujė
Asistence Bosch Kucovė
Asistence Bosch Kurbin
Asistence Bosch Lezhė
Asistence Bosch Librazhd Na kontaktoni:bosch@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Bosch Lushnje
Asistence Bosch Peqin
Asistence Bosch Tiranė
Asistence Bosch Vlorė

Historiku: Bosch, firmė e rėndėsishme gjermane, ėshtė lider botėrore e furnizimit tė teknologjive dhe shėrbimeve. Nuk operon, ndryshe nga tė tjerėt, vetėm nė fushėn e elektroshtėpiakeve, por varion nė fushėn e teknologjisė industriale e automobilistike, mallrave tė konsumit e tė teknologjive tė ndėrtimit. Grupi pėrfshin R. B. GmbH dhe ka qindra qendra rajonale tė shpėrndara nė rreth 50 vende. Motoja e tyre ėshtė "hulumtim e zhvillim" e nė 2006 kanė bėrė kėrkesė pėr mijėra patenta. Shoqėria u themelua nė Stuttgart nė 1886 nga Robert Bosch (1861-1942) e fillimisht quhej “Oficina pėr mekanikėn e precizionit e inxhenjeria elektrike”. Divizioni mė i madh i grupit ėshtė teknika pėr automjete.

Siemens ėshtė kolosi gjerman i elektronikės, e i detyron lindjen e tij veprės sė Werner Von Siemens, qė nė 1847 e largėt ndėrtoi telegrafin e parė. Por pėrvec telekomunikimit firma fillon tė merret me transport e zgjerohet nė shumė sektorė tė tjerė, saqė 32 vjet mė vonė inauguron hekurudhėn e parė tė elektrifikuar e nė fillim tė '900 ka ekskluzivitetin pėr impiantet semaforike nė gjithė Gjermaninė. E nė 1967 lind shoqata me Bosch pėr prodhimin e elektroshtėpiakeve, ndėr tė cilat lavatriēe, lavastovilie, frigoriferė e produkte tė gatimit qė janė nga mė tė mirat nė botė pėr qendrueshmėrinė e tyre proverbiale dhe inovacionin, si dhe pėr cilėsinė e konsumin e ulėt.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Bosch, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Bosch, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Bosch, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Bosch e asciugatrice Bosch. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.