HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Candy nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Candy
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Candy Ballsh Mallakaster Numėr falas Candy Shqipėri
Asistence Candy Berat
Asistence Candy Durrės
Asistence Candy Elbasan
Asistence Candy Fier
Asistence Candy Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Candy
Asistence Candy Krujė
Asistence Candy Kucovė
Asistence Candy Kurbin
Asistence Candy Lezhė
Asistence Candy Librazhd Na kontaktoni:candy@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Candy Lushnje
Asistence Candy Peqin
Asistence Candy Tiranė
Asistence Candy Vlorė

Historiku: Nė 1945, nė njė epokė tė ndryshimeve tė medha, nė Oficinat Mekanike Eden Fumagalli tė Monzas, prodhuesit e strumenteve pėr makina si mjete tė precizionit, prodhohet "Modello 50", lavatriēja e parė italiane. Lindur nga talenti i jashtėzakonshėm i Eden Fumagallit, makina e re prezantohet nė Panairin e Milanos nė 1946. Marka Candy nga ky moment hyn nė histori. Qė atėherė ka pėrshkuar njė rrugė me suksese tė jashtėzakonshme, duke nisur prodhimin e lavatriēeve, duke bėrė elektroshtėpiaket qendrėn e aktivitetit te vet. E pandalueshme, nė 1954, Candy ndryshon plotėsisht me BiMatic, lavatriēja e parė semiautomatike me centrifugė. Nė kėtė pikė hapet nė Francė dega e saj e parė jashtė vendit. Nė tė njėjtėn kohė, lėshohet nė treg "Stipomatic", lavastovilia e parė e realizuar nga firma. Nė vitet '70 Candy blen "La Sovrana" i Parmės, markė historike nė sektorin e aparateve pėr gatim e "Kelvinator Italia", firmė e specializuar nė frigoriferė e kongelatorė. Candy bėn njė marrėveshje me Kelvinator America pėr tė prodhuar nė gjithė botėn elektroshtėpiake me markėn amerikane. Nė vitet '80 blen shoqėri tė tjera italiane me prestigj. Vazhdon inovimin e produkteve: gama e lavatriēes "Activa" sintetizon 60 vjet eksperiencė me performance moderne e vėmendje ndaj kursimit tė energjisė. Modelet e reja lejojnė larjen 5+5 kg. Blihet nė Rusi shoqėria Vesta qė prodhon lavatriēe Vyatka. Fabrika e produktet rinovohen plotėsisht pėr tu ofruar klientėve rusė tre marka tė ndryshme: Hoover, Candy, Vyatka. Stabilimenti i Podborany, Republika Ceke, dyfishohet dhe bėhet poli prodhues i Grupit pėr ftohjen.Sot Candy, me njė eksperiencė tė gjatė nė sektorin e elektroshtėpiakeve, ėshtė lider nė fushėn ndėrkombėtare, modern nė zhvillimin e teknologjive tė reja, gjithmonė i vėmendshėm ndaj kėrkesave tė konsumatorėve.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Candy, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Candy, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Candy, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Candy e asciugatrice Candy. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.