HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Comfee nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Comfee
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Comfee Ballsh Mallakaster Numėr falas Comfee Shqipėri
Asistence Comfee Berat
Asistence Comfee Durrės
Asistence Comfee Elbasan
Asistence Comfee Fier
Asistence Comfee Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Comfee
Asistence Comfee Krujė
Asistence Comfee Kucovė
Asistence Comfee Kurbin
Asistence Comfee Lezhė
Asistence Comfee Librazhd Na kontaktoni:comfee@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Comfee Lushnje
Asistence Comfee Peqin
Asistence Comfee Tiranė
Asistence Comfee Vlorė

Historiku: Comfee ėshtė njė markė pronėsi e firmės kineze Midea, lindur nė 1968 e vepėr e zotit He Xiangjian. Ekpertė nė realizimin e impianteve tė ajrit tė kondicionuar, duke filluar nga 2001 kanė zgjeruar gamėn e produkteve, duke u dedikuar edhe sektorit tė larjes, gatimit e ftohjes, me rezultate tė shkėlqyera. Jane prezent nė gjithė Europėn, me disa qendra e rrjete tė shitjes.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Comfee, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Comfee, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Comfee, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Comfee e asciugatrice Comfee. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.