HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Electrolux nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Electrolux
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Electrolux Ballsh Mallakaster Numėr falas Electrolux Shqipėri
Asistence Electrolux Berat
Asistence Electrolux Durrės
Asistence Electrolux Elbasan
Asistence Electrolux Fier
Asistence Electrolux Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Electrolux
Asistence Electrolux Krujė
Asistence Electrolux Kucovė
Asistence Electrolux Kurbin
Asistence Electrolux Lezhė
Asistence Electrolux Librazhd Na kontaktoni:electrolux@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Electrolux Lushnje
Asistence Electrolux Peqin
Asistence Electrolux Tiranė
Asistence Electrolux Vlorė

Historiku: Historia e Electrolux Laundry Systems fillon nė Stokholm nė 1902. Me emrin Calor, merrej me realizimin e instalimin e impianteve tė ngrohjes, por realizonte edhe lavatrice tė mėdha me rrip pėr pėrdorim industrial. Coronaverken AB, e themeluar nė 1918, ėshtė njė prodhues tjetėr i lavatriēeve suedese qė si Calor ka kontribuar nė lindjen e Electrolux. Wascator, i tė njėjtit grup Electrolux, lind nga emri i njė lavatriēeje tė vogėl me karikim frontal nė fund tė viteve ‘40. Pas disa vitesh suksesi tė lavatrices sė vogėl Wascator, e gjithė firma mori kėtė emėr. Gjatė viteve kanė ndodhur mjaft blerje e fuzione deri nė 1992, vit nė tė cilin marka ndryshoi emrin nė Electrolux Systemes de Blanchisserie qė nga janari 1994, bėhet Electrolux Laundry Systems France. Stabilimenti francez prodhon lavatriēe super centrifugante me barrierė e hekurosėse. Nė 1997 u vendos emri Electrolux Laundry Systems pėr Grupin dhe nga 1 janari 2004 u bashkua marka nėn tė vetmin emėr, dmth Electrolux, firma qė tė gjithė njohim, lider nė Europė e nė botė pėr prodhimin e elektroshtėpiakeve.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Electrolux, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Electrolux, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Electrolux, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Electrolux e asciugatrice Electrolux. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.