HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Gaggenau nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Gaggenau
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Gaggenau Ballsh Mallakaster Numėr falas Gaggenau Shqipėri
Asistence Gaggenau Berat
Asistence Gaggenau Durrės
Asistence Gaggenau Elbasan
Asistence Gaggenau Fier
Asistence Gaggenau Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Gaggenau
Asistence Gaggenau Krujė
Asistence Gaggenau Kucovė
Asistence Gaggenau Kurbin
Asistence Gaggenau Lezhė
Asistence Gaggenau Librazhd Na kontaktoni:gaggenau@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Gaggenau Lushnje
Asistence Gaggenau Peqin
Asistence Gaggenau Tiranė
Asistence Gaggenau Vlorė

Historiku: Firmė e njohur gjermane, Gaggenau themelohet nė njė lagje tė vogėl nga konti Ludwig Wilhelm i Baden nė 1683. Nė fund tė shekullit XIX firma kishte emrin "Stabiliment pėr nismat" dhe prodhonin tabela, furra me karbon dhe mjete tė tjera nė metal. Por kalimi i vėrtetė nė kualitet mbėrrin nė 1961 kur eks shefi Georg Blanquet bėhet drejtor, dhe autor i suksesit dhe ekskluzivitetit tė Gaggenau krahasuar me konkurrentėt e tjerė. Prodhojnė njė gamė tė kufizuar produktesh por tė njė cilėsie dhe njė target tė lartė, pėr gjithė klientelėn kėrkuese qė nuk kėnaqet.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Gaggenau, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Gaggenau, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Gaggenau, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Gaggenau e asciugatrice Gaggenau. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.