HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake General Electric nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka General Electric
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence General Electric Ballsh Mallakaster Numėr falas General Electric Shqipėri
Asistence General Electric Berat
Asistence General Electric Durrės
Asistence General Electric Elbasan
Asistence General Electric Fier
Asistence General Electric Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve General Electric
Asistence General Electric Krujė
Asistence General Electric Kucovė
Asistence General Electric Kurbin
Asistence General Electric Lezhė
Asistence General Electric Librazhd Na kontaktoni:general_electric@riparimelektroshtepiake.com
Asistence General Electric Lushnje
Asistence General Electric Peqin
Asistence General Electric Tiranė
Asistence General Electric Vlorė

Historiku: General Electric ėshtė njė multinacionale e shteteve tė bashkuara e themeluar nė 1892 qė lind nga shkrirja e Edison me Thomas Houston Company dhe ėshtė marrė gjithmonė me teknologji tė lartė e shėrbime. Nė 1896 prodhon aparatura mjekėsore, nė detaj makineritė e para tė radiografisė. Nė fillim tė shekullit XX firma merrej me sektorė tė ndryshėm, ndėr tė cilėt ventilatorė, lokomotiva elektrike, turbina me avull e mjete tė kuzhinės. Nė 1909 patentojnė llampėn e parė me tungsteno e nė tė njėjtėn periudhė realizojnė edhe motorėt pėr mbylljet e kanalit tė Panamasė. Firma shkon mirė edhe nė vitet e trishta tė luftėrave, nė fakt nė vitet '40 fillon tė prodhojė edhe motorėt e parė aeronautikė me reaksion amerikanė. Pas luftės fillon njė ndarje e nevojshme e firmės nė sektorė pėr shkak tė sektorėve tė shumtė nė tė cilėt vepron. Sot ėshtė njė lider i padiskutuar me nivel botėror. Nė sektorin specifik tė elektroshtėpiakeve dallohen pėr cilėsinė, qendrueshmėrinė e inteligjencėn me tė cilėn produkti projektohet dhe realizohet.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe General Electric, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve General Electric, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė General Electric, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie General Electric e asciugatrice General Electric. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.