HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Haier nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Haier
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Haier Ballsh Mallakaster Numėr falas Haier Shqipėri
Asistence Haier Berat
Asistence Haier Durrės
Asistence Haier Elbasan
Asistence Haier Fier
Asistence Haier Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Haier
Asistence Haier Krujė
Asistence Haier Kucovė
Asistence Haier Kurbin
Asistence Haier Lezhė
Asistence Haier Librazhd Na kontaktoni:haier@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Haier Lushnje
Asistence Haier Peqin
Asistence Haier Tiranė
Asistence Haier Vlorė

Historiku: Haier ėshtė firma mė e njohur kineze prodhuese e elektroshtėpiakeve. Krahasuar me konkurrente tė tjerė tė saj ka njė histori mjaft tė fundit, por ka arritur, veēanėrisht nė vitet e fundit, tė imponohet nė tregun botėror. Janė tė specializuar nė prodhimin e lavatriēeve, lavastoviljeve e frigoriferėve dhe e kanė bėrė elektronikėn si feja e tyre. Ka qendėr nė Qingdao dhe ka arritur njėfarė prosperiteti nė tregun kinez nė vitet '80, por bumi i vėrtetė ka arritur duke filluar nga 2000, vit nė tė cilin ka filluar investime tė mėdha jashtė shtetit, qė e kanė ēuar kėtė firmė tė prodhojė nė mbi 30 vende tė botės, duke i dhėnė punė mbi 60.000 personave.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Haier, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Haier, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Haier, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Haier e asciugatrice Haier. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.