HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Hoover nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Hoover
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Hoover Ballsh Mallakaster Numėr falas Hoover Shqipėri
Asistence Hoover Berat
Asistence Hoover Durrės
Asistence Hoover Elbasan
Asistence Hoover Fier
Asistence Hoover Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Hoover
Asistence Hoover Krujė
Asistence Hoover Kucovė
Asistence Hoover Kurbin
Asistence Hoover Lezhė
Asistence Hoover Librazhd Na kontaktoni:hoover@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Hoover Lushnje
Asistence Hoover Peqin
Asistence Hoover Tiranė
Asistence Hoover Vlorė

Historiku: Nė 2008, Grupi feston shekullin e parė tė Hoover me njė seri tė re speciale produktesh top pėr inovim, kualitet e estetikė, qė pėr gjithė 2008, janė tė shėnuara nga marka “Celebrating 100 Years”. Hoover, nė fakt, ėshtė themeluar nė Ohio (USA) nė 1908, dhe hyn nė shekullin e tij tė dytė tė jetės me baza solide tė njė lidershipi europian nė sektorin e elektroshtėpiakeve pėr shtėpi e falė njė target grupi medio-tė lartė. Nė 1932, hapet stabilimenti i parė nė Europė nė Perivale, ku prodhojnė shkundės tapeti. Eshtė fillimi i njė suksesi qė e ēon Hoover nė 1937, tė jetė i listuar nė Bursėn e Londrės. Nė 1948, inaugurohet impianti prodhues i Merthyr nė Galles pėr prodhimin e lavatriēeve dhe asciugatriceve qė fitojnė menjėherė lidershipin nė tregun anglez. Grupi Hoover vazhdon tė rritet deri nė 1983, kur Hoover USA blen edhe paketėn e minorancės tė Hoover UK e bėhet i vetmi pronar i shoqėrisė europiane. Nė 1995, Candy italiane blen nga Maytag totalisht Hoover European Appliances Group, duke pėrfshirė tė drejtėn e pėrdorimit ekskluziv tė markės pėr Europėn, Rusinė e Mesdheun.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Hoover, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Hoover, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Hoover, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Hoover e asciugatrice Hoover. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.