HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Hotpoint nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Hotpoint
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Hotpoint Ballsh Mallakaster Numėr falas Hotpoint Shqipėri
Asistence Hotpoint Berat
Asistence Hotpoint Durrės
Asistence Hotpoint Elbasan
Asistence Hotpoint Fier
Asistence Hotpoint Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Hotpoint
Asistence Hotpoint Krujė
Asistence Hotpoint Kucovė
Asistence Hotpoint Kurbin
Asistence Hotpoint Lezhė
Asistence Hotpoint Librazhd Na kontaktoni:hotpoint@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Hotpoint Lushnje
Asistence Hotpoint Peqin
Asistence Hotpoint Tiranė
Asistence Hotpoint Vlorė

Historiku: Hotpoint Ariston bėn pjesė e Indesit Company. Marka Hotpoint ėshtė blerė nga firma italiane nė 2001, edhe pse nė realitet firma lind nė 1911 e largėt nga njė joint-venture anglo-amerikane.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Hotpoint, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Hotpoint, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Hotpoint, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Hotpoint e asciugatrice Hotpoint. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.