HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Ignis nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Ignis
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Ignis Ballsh Mallakaster Numėr falas Ignis Shqipėri
Asistence Ignis Berat
Asistence Ignis Durrės
Asistence Ignis Elbasan
Asistence Ignis Fier
Asistence Ignis Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Ignis
Asistence Ignis Krujė
Asistence Ignis Kucovė
Asistence Ignis Kurbin
Asistence Ignis Lezhė
Asistence Ignis Librazhd Na kontaktoni:ignis@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Ignis Lushnje
Asistence Ignis Peqin
Asistence Ignis Tiranė
Asistence Ignis Vlorė

Historiku: Ignis ėshtė njė firmė historike italiane, e themeluar nga Giovanni Borghi, qė ka qenė pėr shumė vjet, titullari i firmės. Giovanni Borghi, milanez, por ka qenė njė nga figurat mė tė rėndėsishme industriale nė Varesotto. I apasionuar pas sportit, ka lidhur gjithmonė emrin e Ignis me evente tė rėndėsishme, skuadra e personazhe sportive, si Basketboll Varese, Varese futboll, njė skuadėr e rėndėsishme ēiklistike dhe kampionin e botės pėr boksin Alessandro Mazzinghi. Firma ka qenė pėr mbi 50 vjet lider nė sektor, me produkte tė mira e ēmime tė arritshme nga tė gjithė. Sot bėn pjesė e grupit Whirlpool e ka hapur shumė qendra e fabrika nė Itali.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Ignis, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Ignis, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Ignis, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Ignis e asciugatrice Ignis. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.