HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Indesit nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Indesit
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Indesit Ballsh Mallakaster Numėr falas Indesit Shqipėri
Asistence Indesit Berat
Asistence Indesit Durrės
Asistence Indesit Elbasan
Asistence Indesit Fier
Asistence Indesit Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Indesit
Asistence Indesit Krujė
Asistence Indesit Kucovė
Asistence Indesit Kurbin
Asistence Indesit Lezhė
Asistence Indesit Librazhd Na kontaktoni:indesit@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Indesit Lushnje
Asistence Indesit Peqin
Asistence Indesit Tiranė
Asistence Indesit Vlorė

Historiku: Historia e Indesit fillon nė 1930 kur Aristide Merloni themelon Industrinė Merloni. Aktiviteti pėrfshinte fillimisht prodhimin e peshoreve, bombola me gaz tė lėngshėm e ngrohės pėr banjė. Nė 1960 lind marka Indesit, qė do tė shėnojė njė bum ekonomik nė industri nė vitet '60 e '70, e do tė dallojė gjithė produktet e zhvilluara nga firma gjatė viteve. Nga sektori i elektroshtėpiakeve tė Industrisė Merloni, nė 1975, lind Indesit Company, qė ėshtė sot njė nga prodhuesit mė tė mėdhenj europianė. Ky grup, nga mė shumė se 30 vjet prodhon, larės-rrobash, tharės-rrobash, larės-tharės, lavastovilie, frigoriferė, kongelatore, furra, sipėrfaqje gatimi, soba e kapa-aspiruese. Realizon ēdo vit rreth 15 milionė produktesh, tė shitur nė gjithė botėn. Shoqėria ėshtė prezente nė botė me dhjetėra mijėra tė punėsuar, rreth njėzetė fabrika dhe mbi 20 qendra komerciale, ndjek njė model zhvillimi tė qendrueshėm duke synuar favorizimin e progresit social tė realitetit ku operon. Eshtė njė markė e shkėlqyer, gjithmonė nė pararojė e realizon produkte me cilėsi.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Indesit, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Indesit, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Indesit, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Indesit e asciugatrice Indesit. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.