HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Kelvinator nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Kelvinator
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Kelvinator Ballsh Mallakaster Numėr falas Kelvinator Shqipėri
Asistence Kelvinator Berat
Asistence Kelvinator Durrės
Asistence Kelvinator Elbasan
Asistence Kelvinator Fier
Asistence Kelvinator Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Kelvinator
Asistence Kelvinator Krujė
Asistence Kelvinator Kucovė
Asistence Kelvinator Kurbin
Asistence Kelvinator Lezhė
Asistence Kelvinator Librazhd Na kontaktoni:kelvinator@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Kelvinator Lushnje
Asistence Kelvinator Peqin
Asistence Kelvinator Tiranė
Asistence Kelvinator Vlorė

Historiku: Mund tė afermojmė qė Kelvinator ka qenė njė pionier global i refrigerimit (ftohjes), gjithmonė sinonim i cilėsisė e performancės. Atyre u dedikohen nė vitet '70, '80 e '90 produkte unike dhe akoma sot tė pashoqe pėr cilėsinė e qėndrueshmėrinė. Lider botėror nė ndėrtimin e frigoriferėve shtėpiake tė njė bande tė lartė.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Kelvinator, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Kelvinator, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Kelvinator, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Kelvinator e asciugatrice Kelvinator. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.