HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Korting nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Korting
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Korting Ballsh Mallakaster Numėr falas Korting Shqipėri
Asistence Korting Berat
Asistence Korting Durrės
Asistence Korting Elbasan
Asistence Korting Fier
Asistence Korting Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Korting
Asistence Korting Krujė
Asistence Korting Kucovė
Asistence Korting Kurbin
Asistence Korting Lezhė
Asistence Korting Librazhd Na kontaktoni:korting@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Korting Lushnje
Asistence Korting Peqin
Asistence Korting Tiranė
Asistence Korting Vlorė

Historiku: Korting ėshtė njė markė pronėsi e Gorenje / Korting It. Firma lind nė Milano nė 1976 si degė komerciale e Körting, firmė e njohur e Grassau, qė nė atė periudhė prodhonte elektroshtėpiake si stereo, tvc, autoradio etj. Pas pėrfshirjes sė Körting nga ana e Gorenje nė '79, Gorenje Körting filloi pas 1980 tė prodhojė e shesė edhe nė Itali elektroshtėpiake tė bardha (lavatriēe, frigoriferė etj.), duke spostuar nė 1993 qendrėn e vet tė pėrgjithshme nė Trieste.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Korting, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Korting, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Korting, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Korting e asciugatrice Korting. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.