HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Liebherr nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Liebherr
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Liebherr Ballsh Mallakaster Numėr falas Liebherr Shqipėri
Asistence Liebherr Berat
Asistence Liebherr Durrės
Asistence Liebherr Elbasan
Asistence Liebherr Fier
Asistence Liebherr Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Liebherr
Asistence Liebherr Krujė
Asistence Liebherr Kucovė
Asistence Liebherr Kurbin
Asistence Liebherr Lezhė
Asistence Liebherr Librazhd Na kontaktoni:liebherr@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Liebherr Lushnje
Asistence Liebherr Peqin
Asistence Liebherr Tiranė
Asistence Liebherr Vlorė

Historiku: Liebherr ėshtė njė markė gjermane qė i pėrket grupit adash, tė themeluar nė 1949 nga Hans Liebherr. Pronėsia e firmės ėshtė aktualisht akoma e familjes Liebherr. Fillimisht firma merrej me pajisje pėr ndėrtim, duke prodhuar vinēa, makineri, skavatrice etj., por mė pas e zgjeroi rrezen e veprimit nė prodhimin e komponentėve pėr aeroplanė e elektroshtėpiake, me njė vėmendje tė vecantė pėr frigo e kongelatorė. Kjo firmė ėshtė furnizuesi kryesor i komponentėve pėr Airbus, por vazhdon tė prodhojė instrumente pėr gėrmim si ngarkues, eskavatorė, autokarro etj. Nė 1958 firma numėronte 3 fabrika (2 nė Gjermani dhe njė nė Irlandė) dhe mbi 2.000 tė punėsuar, e nė 1964 mbulonte 60% tė tregut tė vinēave nė gjithė Gjermaninė. Nė vitet e mėtejshme firma ka pasur njė zhvillim tė dukshėm, saqė sot pėrbėhet nga njė grup firmash, duke punėsuar rreth 35.000 persona nė gjithė botėn.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Liebherr, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Liebherr, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Liebherr, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Liebherr e asciugatrice Liebherr. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.