HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Multimarka
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Multimarka Ballsh Mallakaster Numėr falas Multimarka Shqipėri
Asistence Multimarka Berat
Asistence Multimarka Durrės
Asistence Multimarka Elbasan
Asistence Multimarka Fier
Asistence Multimarka Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Multimarka
Asistence Multimarka Krujė
Asistence Multimarka Kucovė
Asistence Multimarka Kurbin
Asistence Multimarka Lezhė
Asistence Multimarka Librazhd Na kontaktoni:marka_te_tjera@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Multimarka Lushnje
Asistence Multimarka Peqin
Asistence Multimarka Tiranė
Asistence Multimarka Vlorė

Raportohen qendra shėrbimi tė specializuara multimarka. Nė kėtė faqe ėshtė e mundur tė kėrkohet ndėrhyrja e qendrave tė specializuara nė riparime mbi elektroshtėpiake tė markave tė mėposhtme:

Castor - Philco - Koenic - Rosieres - Schultless - Novomatic - Blomberg - Siltal - Amana - LaGermania - Constructa - Alpes - Alaska - Faber - Foster - Atlantic - Graetz - Fratelli Onofri - Dauer - Daewoo - Nardi - Vestel - Elektrohaus - V-Zug - Matsui - Bluesky - Wega White - Whirpool - Phonola - Bowe - Riber - Taurus - Tecnogas - Samet.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Multimarka, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Multimarka, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Multimarka, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Multimarka e asciugatrice Multimarka. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.