HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Miele nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Miele
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Miele Ballsh Mallakaster Numėr falas Miele Shqipėri
Asistence Miele Berat
Asistence Miele Durrės
Asistence Miele Elbasan
Asistence Miele Fier
Asistence Miele Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Miele
Asistence Miele Krujė
Asistence Miele Kucovė
Asistence Miele Kurbin
Asistence Miele Lezhė
Asistence Miele Librazhd Na kontaktoni:miele@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Miele Lushnje
Asistence Miele Peqin
Asistence Miele Tiranė
Asistence Miele Vlorė

Historiku: Miele ėshtė njė firmė gjermane e themeluar nė 1899. Kanė arritur dy primate tė rėndėsishme: 1) Kanė ndėrtuar lavastovilien e parė elektrike nė Europė, nė 1929 e largėt; 2) Kanė qenė tė parėt nė botė nė 1978 qė kanė prodhuar njė lavasciuga elektronike, me urė digitale e sensorė. Kanė disa qendra nė Gjermani, Austri e Itali. Miele ėshtė njė firmė qė realizon elektroshtėpiake tė njė cilėsie tė shkėlqyer, inovative e gjithmonė moderne.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Miele, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Miele, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Miele, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Miele e asciugatrice Miele. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.