HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Ocean nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Ocean
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Ocean Ballsh Mallakaster Numėr falas Ocean Shqipėri
Asistence Ocean Berat
Asistence Ocean Durrės
Asistence Ocean Elbasan
Asistence Ocean Fier
Asistence Ocean Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Ocean
Asistence Ocean Krujė
Asistence Ocean Kucovė
Asistence Ocean Kurbin
Asistence Ocean Lezhė
Asistence Ocean Librazhd Na kontaktoni:ocean@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Ocean Lushnje
Asistence Ocean Peqin
Asistence Ocean Tiranė
Asistence Ocean Vlorė

Historiku: Ocean lind nė 1947 sipas veprės sė sipėrmarrėsit Angelo Nocivelli e merrej fillimisht me prodhimin e stabilizuesve tė tensionit. Sot bėn pjesė e grupit Brandt e prodhon gjithė llojet e elektroshtėpiakeve. Qė prej gjysėm shekulli ėshtė njė prodhues elektroshtėpiakesh veēanėrisht tė produkteve pėr ngrohje dhe ftohje, si frigo, kondicionerė, boiler elektrikė, por produktet e tyre kryesore janė kaldajat me gaz.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Ocean, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Ocean, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Ocean, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Ocean e asciugatrice Ocean. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.