HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake REX nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka REX
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence REX Ballsh Mallakaster Numėr falas REX Shqipėri
Asistence REX Berat
Asistence REX Durrės
Asistence REX Elbasan
Asistence REX Fier
Asistence REX Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve REX
Asistence REX Krujė
Asistence REX Kucovė
Asistence REX Kurbin
Asistence REX Lezhė
Asistence REX Librazhd Na kontaktoni:rex@riparimelektroshtepiake.com
Asistence REX Lushnje
Asistence REX Peqin
Asistence REX Tiranė
Asistence REX Vlorė

Historiku: REX ėshtė marka lider e Grupit Electrolux, lindur mė 1933 sipas veprės se Antonio Zanussit, nga njė brinjė e Zanussi, firmė e themeluar nė 1916. Nė vitet '50 propozon njė seri shumė tė plotė elektroshtėpiakesh pėr shtėpi, dhe qė nga 1961 tregton edhe produktet e para me inkasim. Qė prej 1954 firma krijon njė zyrė design tė vetėn, duke i dhėnė jetė projekteve historike: monoblloku pėr gatim 724 Unirex i 1957, i pari frigo europian me shkrirje automatike, Supermarket i 1959 dhe modeli Skandinavia, lavatriēe Superautomatike me larje termograduale. Nė vitet '80 patenton Jet-System, me lavastovilien e parė me inkasim (futje) totale. Nė vitet '60 e '70, kohė tė blerjes e lėshimit, firma pėrfshin edhe Rex, Castor e Fargas dhe nė fund tė 1984, fillon partneriteti historik dhe jetėgjatė me suedezėt e Electrolux.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe REX, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve REX, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė REX, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie REX e asciugatrice REX. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.