HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Samsung nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Samsung
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Samsung Ballsh Mallakaster Numėr falas Samsung Shqipėri
Asistence Samsung Berat
Asistence Samsung Durrės
Asistence Samsung Elbasan
Asistence Samsung Fier
Asistence Samsung Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Samsung
Asistence Samsung Krujė
Asistence Samsung Kucovė
Asistence Samsung Kurbin
Asistence Samsung Lezhė
Asistence Samsung Librazhd Na kontaktoni:samsung@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Samsung Lushnje
Asistence Samsung Peqin
Asistence Samsung Tiranė
Asistence Samsung Vlorė

Historiku: Samsung Electronics Co. Ltd. ėshtė njė firmė nga Korea e Jugut, e themeluar nė 1969. Eshtė njė nga prodhuesit kryesorė tė elektronikės sė konsumit e pėr elektroshtėpiake. Nė vitet '80 nis njė politikė tė hapjes komerciale e nė 1983 hapet edhe nė Gjermani e nė fillim tė viteve '90 hap degė edhe nė Kinė. Nė kundėrtendencė me krizėn botėrore, Samsung nė mileniumin e ri del e forcuar, duke arritur tė bashkojė ēmime konkurruese me cilėsi tė lartė tė produkteve tė saj.

LG ėshtė njė multinazionale nga korea-jugut lindur nė 1947 sipas veprės sė zotit Koo In Hwoi, me emrin inicial Lak Hui Chemical Industrial Corp. Lider nė materie plastike deri nė 1952, vit nė tė cilin lind Gold Star pėr prodhimin e elektroshtėpiakeve pėr shtėpi. Nė 1965 afermon prodhimin e frigoriferit tė parė me rregullim automatik tė temperaturės e me llampė tė brendshme e nė 1969 lind lavatriēja e parė, WP181 e quajtur edhe White Swan (mjellma e bardhe). Qė atėherė imponohet nė treg falė hulumtimit e zhvillimit, duke patentuar vit pas viti nisma teknologjike shumė tė vlerėsuara nga klientela e shpesh tė imituara nga konkurrenca, sigurisht jo me tė njėjtin sukses.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Samsung, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Samsung, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Samsung, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Samsung e asciugatrice Samsung. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.