HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Sangiorgio nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Sangiorgio
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Sangiorgio Ballsh Mallakaster Numėr falas Sangiorgio Shqipėri
Asistence Sangiorgio Berat
Asistence Sangiorgio Durrės
Asistence Sangiorgio Elbasan
Asistence Sangiorgio Fier
Asistence Sangiorgio Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Sangiorgio
Asistence Sangiorgio Krujė
Asistence Sangiorgio Kucovė
Asistence Sangiorgio Kurbin
Asistence Sangiorgio Lezhė
Asistence Sangiorgio Librazhd Na kontaktoni:sangiorgio@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Sangiorgio Lushnje
Asistence Sangiorgio Peqin
Asistence Sangiorgio Tiranė
Asistence Sangiorgio Vlorė

Historiku: Sangiorgio ėshtė njė firmė historike qė bėn pjesė e grupit Brandt. Prodhon elektroshtėpiake tė bardha, me vokacion tė veēantė nė sektorin e lavatriēeve, asciugatriceve e lavastovilieve, por operon edhe nė sektorin e ftohjes e gatimit. Sigurisht njė markė e destinuar pėr ata qė duan teknologjinė dhe design italiano.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Sangiorgio, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Sangiorgio, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Sangiorgio, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Sangiorgio e asciugatrice Sangiorgio. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.