HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Scholtes nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Scholtes
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Scholtes Ballsh Mallakaster Numėr falas Scholtes Shqipėri
Asistence Scholtes Berat
Asistence Scholtes Durrės
Asistence Scholtes Elbasan
Asistence Scholtes Fier
Asistence Scholtes Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Scholtes
Asistence Scholtes Krujė
Asistence Scholtes Kucovė
Asistence Scholtes Kurbin
Asistence Scholtes Lezhė
Asistence Scholtes Librazhd Na kontaktoni:scholtes@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Scholtes Lushnje
Asistence Scholtes Peqin
Asistence Scholtes Tiranė
Asistence Scholtes Vlorė

Historiku: Lindur nė Francė nė 1922, prej mbi 80 vjetėsh ajo e Scholtes ėshtė njė histori suksesesh dhe inovacioni. Motoja e firmės ėshtė "gjithmonė inovatore dhe jo vetėm pėr kėnaqėsinė e tė qėnit". E bėhet fjalė pikėrisht pėr inovatorė, nė fakt nė 1923 realizojnė sobėn e parė nė ēelik tė smaltuar e nė 1934 prezantojnė furrėn e parė elektrike. Pėr herė tė parė sjellin nė treg njė gamė tė plotė elektroshtėpiakesh me inkasim nė '62, e per herė tė parė nė Europė, falė tyre del furra e parė pirolitike. Nė 1974 dizenjon e realizon sipėrfaqjen e parė tė gatimit nė vetroqeramikė dhe nė 1979 ėshtė pionier i gatimit me induksion. Nė 1989 blihet nga Merloni, dhe qė aty e mė pas inovacione tė tjera: sipėrfaqja e parė e gatimit me komanda touch control nė 1990 deri nė inovacione mė tė fundit, si funksioni COP dhe gatimi me temperaturė tė ulėt. Elegant nė design, produktet Scholtes dallohen edhe pėr zgjedhjen e materialeve dhe inovimin konstant tė teknologjisė. Scholtčs gjithnjė ka qenė njė pikė referimi pėr ata qė kanė pasionin e artit tė gatimit.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Scholtes, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Scholtes, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Scholtes, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Scholtes e asciugatrice Scholtes. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.