HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Smeg nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Smeg
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Smeg Ballsh Mallakaster Numėr falas Smeg Shqipėri
Asistence Smeg Berat
Asistence Smeg Durrės
Asistence Smeg Elbasan
Asistence Smeg Fier
Asistence Smeg Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Smeg
Asistence Smeg Krujė
Asistence Smeg Kucovė
Asistence Smeg Kurbin
Asistence Smeg Lezhė
Asistence Smeg Librazhd Na kontaktoni:smeg@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Smeg Lushnje
Asistence Smeg Peqin
Asistence Smeg Tiranė
Asistence Smeg Vlorė

Historiku: Smeg lind duke realizuar produkte tė dedikuara pėr kuzhinė dhe mė pas specializohet duke variuar nga larja tek ftohja. Produktet e tyre janė tė karakterizuara nga njė stil i pagabueshėm. Gama e tyre e gjerė ka karakteristikė tė kenaqė njė gamė shumė tė gjerė klientėsh, dhe falė faktit qė ka parashikuar gjithmonė kohėt, me nisma tė rėndėsishme teknologjike, por edhe estetike e me design.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Smeg, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Smeg, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Smeg, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Smeg e asciugatrice Smeg. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.