HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Westinghouse nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Westinghouse
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Westinghouse Ballsh Mallakaster Numėr falas Westinghouse Shqipėri
Asistence Westinghouse Berat
Asistence Westinghouse Durrės
Asistence Westinghouse Elbasan
Asistence Westinghouse Fier
Asistence Westinghouse Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Westinghouse
Asistence Westinghouse Krujė
Asistence Westinghouse Kucovė
Asistence Westinghouse Kurbin
Asistence Westinghouse Lezhė
Asistence Westinghouse Librazhd Na kontaktoni:westinghouse@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Westinghouse Lushnje
Asistence Westinghouse Peqin
Asistence Westinghouse Tiranė
Asistence Westinghouse Vlorė

Historiku: Westinghouse lind nė fund tė viteve '800 si vepėr e George Westinghouse, sipėrmarrės dhe studiues i madh i elektricitetit. Nė 1917 firma realizon furrėn e parė elektrike, nė vitet '30 nisin prodhimin e lavatriēeve e frigoriferėve. Vėmendje e madhe i dedikohet edhe sektorit tė kondicionimit, degė nė tė cilėn firma ėshtė mjaft e specializuar. Janė pikėrisht ata qė patentojnė sistemin e famshėm Nofrost, qė ka revolucionuar industrinė botėrore tė frigoriferėve. Tė famshėm janė frigoriferėt e tyre side by side (me derė tė dyfishtė), nga stili tipik amerikan. Realizojnė edhe tani produkte tė shkėlqyera, tė njė cilėsie shumė tė lartė.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Westinghouse, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Westinghouse, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Westinghouse, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Westinghouse e asciugatrice Westinghouse. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.