HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Whirlpool nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Whirlpool
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Whirlpool Ballsh Mallakaster Numėr falas Whirlpool Shqipėri
Asistence Whirlpool Berat
Asistence Whirlpool Durrės
Asistence Whirlpool Elbasan
Asistence Whirlpool Fier
Asistence Whirlpool Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Whirlpool
Asistence Whirlpool Krujė
Asistence Whirlpool Kucovė
Asistence Whirlpool Kurbin
Asistence Whirlpool Lezhė
Asistence Whirlpool Librazhd Na kontaktoni:whirlpool@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Whirlpool Lushnje
Asistence Whirlpool Peqin
Asistence Whirlpool Tiranė
Asistence Whirlpool Vlorė

Historiku: Emri i parė i Whirlpool amerikane, themeluar nė 1911, ka qenė Upton Machine Corporation, qė mė pas nė 1929 pas njė shkrirje bėhet Nineteen Hundred Washer Co. Nė 1957 Whirlpool mbizotėron nė Amerikėn e Jugut, duke blerė njė pjesė tė firmės Brasmotor, dhe hyn nė Europė nė 1989, kur Whirlpool e Philips fillojnė gjatė viteve njė seri blerjesh ndėr tė cilat Ignis, Polar e Bauknecht zvicerane. Nė 2006, nė fund, arrin dhe blerja e Maytag, duke u bėrė kėshtu lider botėror nė prodhimin e tregtimin e elektroshtėpiakeve. Forca e tyre ėshtė aftėsia pėr tė propozuar njė zgjedhje tė gjerė, njė gamė tė gjerė markash, qė ndryshojnė sipas estetikės, kualitetit dhe ēmimit.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Whirlpool, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Whirlpool, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Whirlpool, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Whirlpool e asciugatrice Whirlpool. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.