HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Zerowatt nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Zerowatt
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Zerowatt Ballsh Mallakaster Numėr falas Zerowatt Shqipėri
Asistence Zerowatt Berat
Asistence Zerowatt Durrės
Asistence Zerowatt Elbasan
Asistence Zerowatt Fier
Asistence Zerowatt Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Zerowatt
Asistence Zerowatt Krujė
Asistence Zerowatt Kucovė
Asistence Zerowatt Kurbin
Asistence Zerowatt Lezhė
Asistence Zerowatt Librazhd Na kontaktoni:zerowatt@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Zerowatt Lushnje
Asistence Zerowatt Peqin
Asistence Zerowatt Tiranė
Asistence Zerowatt Vlorė

Historiku: Zerowatt ėshtė njė firmė prodhuese elektroshtėpiakesh e specializuar nė sektorin e larjes. Deri mė sot ėshtė markė pronė e grupit Candy. Eshtė blerė nga grupi i njohur nė vitet '80, sė bashku me Otsein e Gasfire. Realizon lavatriēe tė mira, asciugatrice, lavasciuga e lavastovilie tė njė cilėsie tė mirė e me ēmime konkurruese e tė njė konsumi tė ulėt.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Zerowatt, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Zerowatt, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Zerowatt, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Zerowatt e asciugatrice Zerowatt. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.