HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Qendra asistence multimarka pėr riparime elektroshtėpiake Zoppas nė Shqipėri.

Kėrko qendrėn e asistencės nė Shqipėri:

Kontakte pėr qendra tė asistencės multimarka Zoppas
 
Shėrbimi nė rrethe
Asistence Zoppas Ballsh Mallakaster Numėr falas Zoppas Shqipėri
Asistence Zoppas Berat
Asistence Zoppas Durrės
Asistence Zoppas Elbasan
Asistence Zoppas Fier
Asistence Zoppas Kavajė Centrali i shėrbimit tė klientėve Zoppas
Asistence Zoppas Krujė
Asistence Zoppas Kucovė
Asistence Zoppas Kurbin
Asistence Zoppas Lezhė
Asistence Zoppas Librazhd Na kontaktoni:zoppas@riparimelektroshtepiake.com
Asistence Zoppas Lushnje
Asistence Zoppas Peqin
Asistence Zoppas Tiranė
Asistence Zoppas Vlorė

Historiku: Zoppas lind nė 1925, si pasojė prej mė shumė se 80 vjetėsh prodhojnė e shesin elektroshtėpiake. Ky qėndrim i gjatė nė treg shpjegohet me korrektėsinė (gjithmonė veti e kėsaj firme), e soliditetit tė mesazhit tė tyre: produkte tė vlefshme qė i pėrgjigjen mė sė miri vlerave tė qendrueshmėrisė, besueshmėrisė e jetėgjatėsisė. Kjo ka bėrė tė mundur qė klienti tė mbetej besnik, dhe ėshtė pikėrisht besnikėria nė kohė e klientėve qė ka kontribuar nė mėnyrė pėrcaktuese nė suksesin e tyre. Pėrgjithėsisht klienti Zoppas kur duhet tė zėvendėsojė njė produkt (dhe pėrgjithėsisht kjo ndodh pas shumė vitesh), blen pėrsėri njė produkt Zoppas.

Qendrat e asistencės pėr elektroshtėpiake tė raportuara nga ElettroHouse® Shqipėri merren me riparime tė gjitha llojeve tė lavatriēeve, lavastovilie, frigoriferė, sipėrfaqje gatimi, furra, kondicionerė, asciugatrice, tė tė gjitha markave dhe kryejnė shėrbim tė asistencės pėr lavatriēe Zoppas, asistencė furra e sipėrfaqje gatimi, janė tė specializuara e kualifikuara nė mirėmbajtjen e kondicionerėve Zoppas, sipas kėrkesės kryejnė shėrbim urgjent brenda 24 orėsh dhe riparim frigoriferė Zoppas, si dhe ndėrhyrje teknike pėr asistencė lavastovilie Zoppas e asciugatrice Zoppas. Pėr tė kėrkuar njė ndėrhyrje ėshtė e mjaftueshme tė telefononi Numrin Falas, numrat e treguar sipas lokaliteteve tė ndryshme tė shėrbyera nė Shqipėri, ose tė na kontaktoni me email.

ElettroHouse® Shqipėri raporton qendra asistence tė specializuara multimarka tė paautorizuara nga prodhuesit.