HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Teknik elektroshtėpiake nė Ballsh MallakasterQENDRA SHERBIMI ELEKTROSHTEPIAKE BALLSH MALLAKASTER

Numėr falas Ballsh Mallakaster

Na kontaktoni: ballsh-mallakaster@riparimelektroshtepiake.com

Shėrbim elektroshtėpiake dhe riparim lavatriēe, lavastovilie, makinė tharėse, frigoriferė nė Ballsh Mallakaster dhe nė zonat e Anebreg, Aranitas, Ballsh, Behaj, Cerril, Cfir, Corrus, Cyce, Dames, Drizar, Fratar, Gadurov, Gjerbes, Greshicė, Greshice e re, Hekal, Kalenje, Kapaj, Klos, Kutė, Metoh, Mollaj, Ngraēan (Ngracam), Panahor, Qendėr (Qender, Qendėr Dukas), Rriba, Rromes, Selitė.

Elettrohouse ® Shqipėria ėshtė gjithashtu e pėrfshirė nė shėrbimin e furrave, ngrirėsve (kongelatore), lavatriēe, makinė tharėse (asciugatrice), sipėrfaqje gatimi, soba, makinė larėse-tharėse (lavasciuga), dhe riparim elektroshtėpiake nė Ballsh Mallakaster. Jemi gjithashtu tė specializuar nė mirėmbajtjen dhe shėrbimin e kondicionerėve, klimatizatorėve, boiler elektrikė dhe kaldaja.