HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Teknik elektroshtėpiake nė KucovėQENDRA SHERBIMI ELEKTROSHTEPIAKE KUCOVĖ

Numėr falas Kucovė

Na kontaktoni: kucove@riparimelektroshtepiake.com

Shėrbim elektroshtėpiake dhe riparim lavatriēe, lavastovilie, makinė tharėse, frigoriferė nė Kucovė dhe nė zonat e Demollare, Drize, Ferras Kozare, Fier Mimare, Frasher, Gege, Goraj, Havalehas, Kozare, Kuēovė, Magjate, Perondi, Polovin, Rreth Tapi, Salce Kozare, Tapi, Velagosht, Vlashuk, Zdrave.

Elettrohouse ® Shqipėria ėshtė gjithashtu e pėrfshirė nė shėrbimin e furrave, ngrirėsve (kongelatore), lavatriēe, makinė tharėse (asciugatrice), sipėrfaqje gatimi, soba, makinė larėse-tharėse (lavasciuga), dhe riparim elektroshtėpiake nė Kucovė. Jemi gjithashtu tė specializuar nė mirėmbajtjen dhe shėrbimin e kondicionerėve, klimatizatorėve, boiler elektrikė dhe kaldaja.