HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Teknik elektroshtėpiake nė KurbinQENDRA SHERBIMI ELEKTROSHTEPIAKE KURBIN

Numėr falas Kurbin

Na kontaktoni: kurbin@riparimelektroshtepiake.com

Shėrbim elektroshtėpiake dhe riparim lavatriēe, lavastovilie, makinė tharėse, frigoriferė nė Kurbin dhe nė zonat e Adriatik, Delbnisht, Fer-Shkopet, Fshati Skurraj, Fushe Milot, Fushė-Kuqe , Gallate, Gernac, Gorre, Gurėz, Laē, Mal Bardhe, Mal Milot, Mamurras, Milot, Prozhme, Selite, Shkope, Shullaz, Vinjoll.

Elettrohouse ® Shqipėria ėshtė gjithashtu e pėrfshirė nė shėrbimin e furrave, ngrirėsve (kongelatore), lavatriēe, makinė tharėse (asciugatrice), sipėrfaqje gatimi, soba, makinė larėse-tharėse (lavasciuga), dhe riparim elektroshtėpiake nė Kurbin. Jemi gjithashtu tė specializuar nė mirėmbajtjen dhe shėrbimin e kondicionerėve, klimatizatorėve, boiler elektrikė dhe kaldaja.