HOME PAGE SHQIPERI

LOKALITETE TE SHERBYERA

ELEKTROSHTEPIAKE

MARKA TE TRAJTUARA

Firma Kontakti Hartė e vendit Pyetje tė shpeshta Shėrbime Puno me ne

Servizio assistenza tecnica in ShqipėriElettroHouse® Shqipėria ėshtė Call center pėr asistencėn teknike e specializuar nė pajisjet elektroshtėpiake nė Shqipėri. Vite eksperience nė kėtė sektor na kanė lejuar tė seleksionojmė e njohim qendrat mė tė mira shqiptare prezente nė rajonin e Tiranės, Durrėsit, Kavajės, Elbasanit, Fierit e Vlorės.

Service partners tė konvencionuar ElettroHouse® Shqipėria merren me riparime nė shtėpi tė pajisjeve elektroshtėpiake tė bardha, apo asistencė pėr lavatrice, lavastovilie, asciugatrice (makinė tharėse), frigoriferė, kongelatorė (ngrirės), kondicionerė, klimatizues, sipėrfaqje gatimi, kapa e furra me inkasim. Merren gjithashtu, me asistencėn e pajisjeve elektroshtėpiake industriale. Riparuesit e raportuar ofrojnė ekspertizė dhe vjet pėrvoje, mirėsjellje, riparim tė shpejtė tė defektit nė elektroshtėpiake, e sipas kėrkesės, kryhen riparime emergjente brenda 24 orėsh.

                    Aggiungimi a Skype       Skype Me™!         Numero Unico nazionale          Call center Asistencė elektroshtėpiake in Shqipėri

Numeri verdi per servizio tecnico elettrodomestici in ShqipėriPėr tė kėrkuar ndihmė tė drejtpėrdrejtė nė qytetin e tuaj ėshtė e mundur tė kėrkoni sipas lokalitetit, pėr shembull, ju mund tė kėrkoni Asistencė elektroshtėpiake nė Tiranė, Riparim elektroshtėpiake nė Durrės, ose tė kėrkoni konsulencė nga njė Teknik i kualifikuar pėr elektroshtėpiake nė Kavajė, Krujė dhe Elbasan. Pėrveē kėsaj kryhen riparime tė pajisjeve nė shtėpi nė Fier dhe Vlorė.

Eshtė e mundur tė bėni njė kėrkim sipas markės. Shėrbimet tona tė raportuara nė Shqipėri, nė fakt, janė qendra tė shėrbimit tė tė gjitha markave mė tė mira dhe kryejnė Asistencė Hotpoint, Asistencė teknike Intesit, Asistencė Miele, mund gjithashtu tė kėrkoni Asistencė teknike Rex, Riparime elektroshtėpiake Bosch, Asistencė tė specializuar Ariston, Asistencė lavatriēe Zerowatt. Ndonjėherė, kur ndodh njė defekt ndodh nė makinėn tuaj larėse, ju keni vėshtirėsi nė gjetjen e njė kontakti pėr tju drejtuar pėr tė rivendosur funksionimin. Sa pėr elektroshtėpiaket e bardha ne mund tė japim adresat dhe Numrat telefonikė falas dhe konsulencė tė personelit tė kualifikuar dhe me njė pėrvojė tė ēmuar pėr shumė vite kėtė sektor tė qendrave tė shėrbimit Candy, Asistencė Whirlpool, Shėrbime elektroshtėpiake Electrolux, Asistencė pėr frigoriferė General Electric, Asistencė Oqean dhe markave tė tjera prestigjioze, tė tilla si Teknikė riparues pėr pajisje elektroshtėpiake SMEG.

Shėnim Informativ: Elettrohouse ® Shqipėria - Call Center Pajisje Elektroshtepiake pėr Shqipėrinė, ofron njė shėrbim thjesht publicitar. Ju lutem vini re qė qendrat e shėrbimit tė raportuara janė klientėt tanė dhe nuk janė punonjės tanė e as tė varur nga ne. Qendrat e shėrbimit janė tė specializuar, por jo tė autorizuar nga prodhuesit, kėshtu qė nuk bėjnė riparime nėn garancinė. Pėr tė kontaktuar njė qendėr shėrbimi tė autorizuar, dhe/ose pėr shėrbime nėn garancinė, ju duhet tė kontaktoni prodhuesit direkt (nė faqet e dedikuara pėr markat mund tė gjeni link me faqet e internetit zyrtare tė prodhuesit) . Ēdo gjė nė lidhje me ēėshtjet teknike, administrative dhe fiskale jane vetėm pėrgjegjėsi e qendrave tė shėrbimit, tė cilat janė pėrgjegjėse pėr suksesin e riparimeve, faturimin, tė garancisė mbi riparimet e kryera dhe tė gjitha ēėshtjet tė ēdo lloji. Elettrohouse Shqipėria ® nuk pranon ēfarėdo pėrgjegjėsi civile, penale apo tatimore mbi ndėrhyrjet dhe riparimet e kryera nga qendrat e ndryshme tė shėrbimit. Lidhur me privacy konsultoni informacionet shpjeguese. Marka "Elettrohouse ® " dhe pėrmbajtja e "Riparim Elektroshtėpiake® " dhe " Asistenca elektroshtėpiake®" janė regjistruar nė Regjistrin e Patentave dhe Markave tė Tarantos nė vitin 2013 dhe pėr kėtė arsye janė tė mbuluara nga copyright. Kushdo qė kopjon, pėrdor apo shpėrndan pėrmbajtje tė njėjta ose tė ngjashme me ato tė kėsaj faqe mund tė ndiqet penalisht sipas ligjit.

ElettroHouse® Shqipėria - tė gjitha tė drejtat e rezervuara